0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

 

 

0

NAUJIENOS

 
 
„NaTurek Camembert Grill“ – tai unikalus, subtilus, baltųjų pelėsių plutele dengtas sūris, skirtas kepimui. Sūris puikiai tiks kaip šiltas, greitai paruošiamas užkandis, kurį galite patiekti su mėgstama duonele ar kitais priedais.
 
„Bresse Bleu le Veritable“ - tai melsvasis bresas, kuris yra puikios kreminės konsistencijos mėlynasis pelėsinis sūris, pagamintas griežtai laikantis melsvojo breso gamybos tradicijos. Visi sūrių mėgėjai tikrai įvertins jo nepriekaištingą baltą žievelę, dramblio kaulo spalvos vidų, švelnų, sotų, gardžiausią sūrio kremą primenantį skonį.
 
 
 
 
 „Saint Agur“  sūris su mėlynuoju pelėsiu.
 
 
 
„Naturek Camembert“ sūrio kepsneliai.
 
 
 
 
„Naturek Blue“: sūris su mėlynuoju pelėsiu.
 
 
 
 
 
 
„Naturek Islos“: sūris salotoms.
 
 
 
 
 
„Tartare su riešutais“: trijų rūšiai riešutai: migdolai, graikiniai ir lazdynų.
 
 
 
 
 
 
 
Naujasis „NaTurek Mleczny“: džiugina skonių įvairove, švelnios tekstūros, tikras viliotinis Jūsų gomuriui.
 
 
 
 
  
 

Paragaukite „Milkana“ Naujienų: „Gouda“ ar grietinėlės skonio. 

 

 
            
„Tartare su grietinėle“: burnoje tirpstantis grietinėlės skonis - lengva užuomina į tyrą kaimo orą ir žaliuojančias lankas.
 
     
„Chavroux La Bouche“. Išskirtinio skonio „Chavroux“ pelėsinio sūrio paslaptis – gaivi ožkos pieno grietinėlė, iš kurios pagamintas sūris su balta skania plutele, o puiki vidinė tekstūra suteiks stulbinantį įspūdį Jūsų gomuriui.
Pelėsinis Chavroux sūris ir vyno taurė… Puikus derinys. Skani vakarienė, nuostabūs pusryčiai? Taip, nes Chavroux kilęs iš Prancūzijos – meilės krašto su puikia virtuve, pelėsinių sūrių tėvynės. Nei daugiau, nei mažiau.
Chavroux - pagamintas 100 procentų iš ožkos pieno, todėl pilnas natūralių ir vertingų maistinių medžiagų, būtinų Jūsų sveikatai ir gerai savijautai.
 
„Le Rustique Tomme Fruitée
 
Tamsi paslaptis, ori tamsių urvų ramybė, visa apimanti tyla… Atraskite neįprastų prancūziškų sūrių pasaulį. Unikalus, tyliai brandintas pelenuose, urvuose – tai „Le Rustique Tomme Fruitée“ sūris. Subtilaus, šiek tiek vaisinio skonio. Padengtas unikalia bronzine plutele, prisotinta sauso aromato. Elzaso vynai, ypač „Riesling“ ir „Pinot Gris“, leis atskleisti pilną orginalaus sūrio „Le Rustique Tomme Fruitée“ skonio kompoziciją.
 
 
 

 

 
 
 

 

 
smart foreash